PE fólie a pytle pro potravinářství

Výrobky NOVPLASTY v řadě "food" jsou určené pro balení čerstvých, mražených a jinak upravených potravin nebo surovin pro výrobu potravin. Orientujeme se převážně na dodávky výrobků pro velkospotřebitelské a manipulační balení. Individuální přístup k potřebám zákazníka a zároveň technologické vybavení nám umožňuje navrhnout "řešení na míru".

Flexibilita našich výrobních zařízení znamená, že jsme schopni dodávat malé, střední i velké výrobní série. Veškeré produkty můžeme opatřit až osmibarevným flexotiskem případně označením výrobní šarže pomocí ink-jet tisku pro jednoduchou dohledatelnost výrobku kdekoli v obchodní síti.

V řadě "food" nabízíme zejména

  • papírové pytle s PE vložkou pro balení silně hygroskopických potravin (sušené mléko a produkty na bázi sušeného mléka), aromatických potravin (např. čajové směsi), mastných nebo mražených potravin (mražená zelenina a ovoce pro velkospotřebitele)
  • PE pytle na velkospotřebitelské balení tekutých, pevných, práškových a mražených potravin (mléko, kořenící směsi, rýže, atd.)
  • smrštitelné fólie pro skupinové balení (konzervy, mouka, nápoje....)
  • LDPE fólie pro použití na balících automatech (balení FFS - vytvoř, naplň, zavař)
  • HDPE fólie a přířezy pro balení mastných potravin (maso, mletý mák, olejniny ....)

Na veškeré námi dodávané výrobky z této řady máme požadované atesty a certifikáty pro styk s potravinou.

Veškeré naše produkty jsou 100% recyklovatelné.